Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wery - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Skarszewo

Skarszewo(Wery + 11 km)

216 580 zł1 666 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w miejscu, gdzie natura gra pierwsze skrzypce? Oto wyjątkowa okazja! Lokalizacja: skarszewo, gmina Świecie zaledwie 6 km od miasta, 2 km od sklepu dino, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pietrzwałd

Pietrzwałd(Wery + 25 km)

82 500 zł1 100 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Pietrzwałd na Mazurach, gmina Ostróda 2 km do Jeziora Francuskiego oraz Góry Dylewskiej położonych w Rezerwacie Przyrody Dylewo 2,4 km do spa Dr. Ireny Eris 19 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Śliwice

Śliwice(Wery + 22 km)

109 000 zł1 416 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej W pobliżu centrum śliwic W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Śliwice około 28 km od Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

750 lecia,Chełmno(Wery + 22 km)

1 310 000 zł10 467 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 10 467 m (1,0467 ha), położona w atrakcyjnej części Chełmna przy ul. Chabrowej. Nieruchomość stanowi kompleks dwóch sąsiadujących ze sobą działek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania 50 000 m2 ziemi. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Chełmna, działki budowlane Dojazd drogą asfaltową Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kruszka

Kruszka(Wery + 22 km)

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Drzycim

Drzycim(Wery + 4 km)

299 900 zł7 600 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Drzycim, gmina Drzycim, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość o powierzchni 7600 m2. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowe Dobra

Nowe Dobra(Wery + 20 km)

72 912 zł1 488 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1488 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Lidzbark(Wery + 11 km)

145 000 zł1 040 m² 139,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1040 m2, położoną w Lidzbarku przy ulicy Lipowej. To wyjątkowa nieruchomość, łącząca w sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wery

Wery,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną, która leży na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego oznaczoną nr 36/10 o pow. 3000 m2 w cichej i spokojnej miejscowości Wery, gmina Rybno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wery

Wery,warmińsko-mazurskie

180 000 zł1 097 m² 164,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną, która leży na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego oznaczoną nr 7/4 o pow. 1097 m2 w cichej i spokojnej miejscowości Wery, gmina Rybno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wery

Wery,warmińsko-mazurskie

280 000 zł2 300 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nad jeziorem Tarczyńskim ,zagospodarowaną , domek drewniany 70m2 plus dwa barakowozy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij